• GöçTürk

İkamet izni uzatmanın kolay yolu

Updated: Feb 18, 2020

For English click here

برای مطالعه به فارسی اینجا کلیک کنید

Geçen paylaşımımızda belirttiğimiz gibi Ocak 2020 itibari ile yabancıların ikamet izni uzatmalarında artık ''Geçerli sebep'' sunmaları gerekiyor.

Yani uzatmak için geçerli ikameti olan birinci derece akrabanız yoksa, çalışma izniniz yoksa, kendiniz ya da çocuğunuz Türkiye'de okumuyorsa uzatmak için geriye tek ve aslında en kolay, en güvenilir ve garanti yol kalıyor:

Türkiye'de ev satın almak

Aslında Türkiye'de ev fiyatları bir çok ülkeye göre daha uygun. Öbür taraftan sadece uzatma kolaylığı değil , ikametinizi 2 yıllık alıp uzatabiliyorsunuz (normalde ikamet izni 1yıldan fazla verilmiyor) ve 5 sene sonra (365 gün sınır dışında kalmama şartıyla) vatandaşlığa başvuru yapmaya hak kazanıyorsunuz.

GöçTürk Gayrimenkul departmanı önde gelen inşaat firmaların işbirligi ile bütçe ve yaşam tarzınıza uygun evi bulmaniza yardımcı yardımcı olacaktır. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
* TAGS:

#türkiyeikamet #türkiyeikametizni #turkiyeikamet #turkiyeikametizni #ikamet #ikametizni #ikametizniuzatma #ikametrandevu #oturmaizniuzatma #oturmaizni #GöçTürk #ikametuzatma #uzatmarandevu #gocturk #gocturkiye #yabancı #yabanci #çalışmaizni #calismaizni #eikamet #ikametbaşvuru #ikametbasvuru #göçidaresi #gocidaresi #göçidaresirandevu #gocidaresirandevu #göçidaresigenelmüdürlüğü #göçdanışmanı #türkiyedeevalmak #vatandaşlık #vatandaslik

#تمدیداقامت #اقامت_ترکیه #تمدید_اقامت_ترکیه #راه_تمدید_اقامت_ترکیه #راه_تمدید_اقامت

101 views0 comments

Recent Posts

See All

Contact us

  • Instagram
  • Facebook
Leave your message and we'll call you back

Business reg. No: 212708-5                           Mersis No: 0397089867900001                          Tax No: 3970898679

© 2019 designed by GöçTürk Danışmanlık

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon